Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Altitude Pro Tema İncelemesi

Ana Sayfa » Wordpress temaları » Altitude Pro Tema İncelemesi
Altitude Pro Tema İncelemesi

Her gün değil StudioPress yepyeni bir temayla gelir, ancak var olanları sürekli olarak güncelliyor ve geliştiriyorlar. Yine de, Altitude Pro, tamamen modern olan ve web sitesi geliştirme endüstrisindeki en son gereksinimleri karşılamak için hazır olan yepyeni ürünlerinden biridir.

Tasarım ve özellik listesine göre, Altitude Pro sağlam bir ürüne benziyor . Aslında, Demoyu kontrol ettiğinizde, onu satın almaya kesinlikle karar vereceksiniz, ancak bunu önermek istemiyorum.

Altitude Pro Tema İnceleme

Bir arama yapmadan önce, aşağıdaki detaylı incelemeyi incelemenizi öneririm.

Özellikleri Vurgulayın

 • Özel bir cep telefonu görüntüsü ile birlikte her şeyi duyarlı kılar.
 • Özelleştirme için kullanılabilen çoklu kenar çubuğu yerleşim seçenekleri vardır.
 • WordPress varsayılan Canlı Özelleştirici ile kolayca erişilebilen farklı renk, arka plan, başlık ve vurgulu stiller mevcuttur.
 • Pencere öğeleri ana alana eklenebilir, böylece her şeyi kolaylıkla özelleştirebilirsiniz.
 • Tema, WooCommerce ile çalışmaya uyumlu , önceden tasarlanmış e-ticaret düzeni ile birlikte gelir .

 

Bunlar, Altitude Pro premium temasının başlıca önceliğidir. Ancak, pakete giren tek değil bunlar. Tamamıyla fiyat değerinde olup olmadığından emin olmak için diğer bölümlere de odaklanmak zorundayız.

Haydi şimdi yapalım!

SEO ve Performans

To Google’ın SERPs web siteniz için daha iyi konumu elde , bu SEO normlarının en hızlı ve uyumlu olmak zorundadır. Google’ın bir web sitesinin hızının büyük bir sıralama faktörü olarak kabul edildiği günden itibaren StudioPress ürünleri arasında güven arttı.

Niye ya? Aslında, temalarının çoğu, daha hızlı bir performans sunan yüksek oranda optimize edilmiş kod kullanarak geliştirildi. Bu, web sitesinin masaüstlerinde, dizüstü bilgisayarlarda, tabletlerde ve hatta cep telefonlarında bile hızlı bir şekilde açılması anlamına geliyor.

Yükseklik Pro temasının SEO puan kartına gelince, aynı standartlar elde edilir. Normların çoğuyla uyumludur ve geri kalanları Yoast SEO (hatta ücretsiz sürüm) gibi üçüncü taraf eklentileri kullanarak eklenebilir.

Dizayn

Bu, temanın mükemmel olduğu, ana rakiplerin çoğunun geride bırakıldığı bir bölümdür. İşlevselliğin her yönünü korurken muhteşem görünüyor. Kısacası, bir dijital pazarlama ajansı için bir çevrimiçi profil oluşturmak için mükemmel bir temadır.

Madde işareti noktalarındaki ayrıntılarla çoklu planları kolayca girebilir, premium özellikleri grafikler biçiminde sergileyebilir, bir Harekete Geçirici Mesaj yerken ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Tüm bu unsurlar, bir WordPress temasında bir değişiklik yapmanın en basit yolu olan aletler kullanılarak eklenebilir ve özelleştirilebilir.

Tasarım, masaüstü (veya dizüstü bilgisayar), tablet ve akıllı telefonlar için düzenleri olan duyarlı. Tüm cep telefonu kullanıcılarını memnun bırakarak, özellikli bir cep telefonunda bile mükemmel bir şekilde açılır ve işlev görür.

Başlık alanı minimal dizaynı kullanıyor, bu nedenle daha az alanı kaplıyor ve yine de gerekli işlevleri sunuyor. Aynı alan, duyarlı kalmayı sağlayan birincil navigasyona sahip.

Altbilgi alanındaki ikincil gezinme haricinde, orada özel bir Harekete Geçirici Mesaj da sunulmaktadır. Her şeyden önce, paralel kaydırma efekti her şeyi düzgün tutar.

Genesis Çerçevesi

Birkaç yıl önce, Genesis çerçevesi çok popülerdi ve rekabet açısından iyi bir çerçeve yoktu. Bugün, Genesis’ten aynı derecede iyi olan birkaç iyi çerçeve mevcut. Bununla birlikte, StudioPress hâlâ iyi durumda!

Rakiplerin sunduğu yepyeni özelliklerden yoksun, ancak Genesis her zaman basitlik ve performans sunmaya odaklanmış durumda.

Aynı konsepte devam ederek, Genesis burada Ana baba teması ve Altitude Pro Çocuk Bürosu. İkisi arasındaki senkronizasyon mükemmeldir ve fark edeceği neredeyse hiç glitches yoktur.

Alll web sitesinin görsel veya işlevsel tarafını değiştirmek için ayarlanabilen bir düzine seçenek mevcuttur.

Çekirdek çerçeveye belirli bir işlevsellik eklemenize yardımcı olabilecek birden fazla üçüncü taraf (ücretsiz ve ücretli) eklentiler de mevcuttur. Böylece, daha yapılandırılabilir ve çok özelleştirilebilir!

Kısacası, Genesis burada yapılması gerekeni yapar ve hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmaz!

Sana doğru

Son olarak, Altitude Pro temasını seçme veya fikri tamamen bırakma çağrısı var, çünkü aynı derecede iyi seçenekler daha düşük fiyata sunuluyor. Bununla birlikte, Altitude Pro’nun sunduğu basitlik ve huzur, başka bir rakip tarafından henüz meydan okunmamaktadır.

Tüm bu özelliklerin ve özelliklerin üstünde, StudioPress’in ayrılmış destek ekibi, temanın kendisinin bir premium özelliği olarak düşünülmelidir. As StudioPress destek tarafına yıldan beri olağanüstü bir standart olmuştur.

Altitude Pro da dahil olmak üzere, her StudioPress ürünü hakkında yararlı ve orijinal bilgiler içeren binlerce konu içeren birçok Facebook ve Forum grubu çevrimiçi olarak mevcuttur. Geliştiricinin ne kadar popüler olduğunu doğruladığından bu, kaya gibi sağlam bir faktördür!

Altitude Pro teması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Altitude Pro Tema İncelemesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Avada Tema İncelemesi

Avada Tema İncelemesi 10 Mayıs 2017

 • Güncel forum konuları

 • Mevcut forum yazıları

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Usta çiftlik ile para kazan SEO analizi için 3 Güvenilir SEO Yazılım Araçları iPhone 7S ve Samsung Galaxy S8 arasındaki fark Britt WordPress Teması İndir Kaçak Bet Siteleri Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  OyundanKazan İnternetten Para Kazan - Tüm Hakları Saklıdır