Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Avada Tema İncelemesi

Ana Sayfa » Wordpress temaları » Avada Tema İncelemesi
Avada Tema İncelemesi

ThemeForest pazarında bulunan yüzlerce kaliteli temadan Avada, en çok satan WordPress temalarından en üstteki 5 ve en beğenilenlerden biri .

Tema sıcak bir pasta gibi satılsa bile, satın almadan önce incelemeyi kontrol etmesi gerekir. Kapsamlı bir araştırma her zaman artı ve eksilerini bulmaya yardımcı olur.

Burada, neden Avada temasının o kadar çok satış yapıyor ve gerçekten fiyata değer mi olduğunu bulmaya çalışacağız.

Özellikleri Vurgulayın

 • Yüzlerce özelleştirme seçeneği sunan Fusion tema paneli tarafından desteklenmektedir.
 • Fusion adlı özel bir sürükleyip bırakma tema oluşturucu da paketin bir parçasıdır ve gerekirse yöneticinin özel bir tasarıma sahip olmasını sağlar.
 • Tema, WooCommerce, BuddyPress, bbPress gibi tüm popüler eklentiler ve modüller ile uyumludur.
 • Tasarım bölümü ultra-yüksek çözünürlüklü grafikler kullanır ve Retina Ekran üniteleri ile de uyumludur.
 • HTML5 ve CSS3 ile oluşturulmuş ve SEO normlarıyla uygun uyumluluğa sahiptir.
 • Kurulumdan bir tık uzakta bulunan 20’den fazla önceden tanımlı Demolar mevcut.

Bunlar en dikkat çekici özellikler olmakla birlikte, ayrıntılara bakarsanız içeride yüzlerce özellik doludur. Para faktörünün değerine bakarsanız, Avada teması zaten iyi bir anlaşmadır.

Şimdi, tüm bu özelliklerin iyi bir tarifi olup olmadığını öğrenmek zorundayız.

SEO ve Performans

Daha sonra açıklanacak olan tasarım bölümü, kullanıcı deneyimi bölümünde mümkün olan en üst noktaları elde edecek şekilde korunmaktadır.

Kullanıcı deneyimi birinci sınıf ise, SEO normlarının çoğunluğu takip edilir ve tema, ortalama puanın üzerinde puan almaya başlar. Teknik SEO yönlerinin geri kalanı da halledilir.

Şimdi, bir web sitesi için SERP’lerde daha iyi bir konuma gelmek için bu günlerde aynı derecede önemli olan Performans hakkında konuşalım .

Barındırma sunucusu zayıf standartlar olmadıkça, tema performans testlerinde mümkün olan en yüksek sayıları puanlıyor. İyi bir konfigürasyona sahip bir SSD destekli sunucuda bir web sitesine ev sahipliği yapın, temiz bir WordPress kurulumu yapın, temayı kullanın ve web sitesi tamamen toplam 100 üzerinden 90 puanı geçecektir. Diğer testlerde bu temanın ne kadar hızlı olduğunu açıklayan A derecesine ulaşmak.

Genel performans skorunda rol oynayan birçok faktör var. Temanın belirli bir web sitesinde yapılandırılabilen ve kullanılan birçok seçenek var. Web sitesinin daha açık tarafında kalması için yalnızca gerekli olanların kullanıldığından emin olmanız gerekir.

Ayrıca kalan unsurları artıracak, her durumda performans skorunu koruyarak bir önbellek eklentisi yapılandırabilirsiniz.

Yani, Avada temasının SEO ve Performans kısmı birinci sınıf standartlara sahip. En çok satan üründen birinin bekleyebileceği gibi!

dizayn

Kullanılabilir Tema Seçenekleri Paneli ve sürükle ve bırak sayfası oluşturucu aracı sayesinde Avada’nın tasarım kısmı kaya gibi sağlam. Düğmeleri değiştirerek veya sürükle ve bırak öğelerini kullanarak özel görünümlü bir şablon oluşturabilirsiniz.

Her iki durumda da, belirli bir niş için özel görünümlü çözümler oluşturmak için araçlar edinebilirsiniz. Ya da, mevcut Demolar’dan bir tasarım seçebilirsiniz ve tek bir tıklama ile kullanıma hazır hale gelecektir.

Temel çıkış ve özelleştirilebilir öğeler temel ve gerekli özellikleri sağlam tutmak için tasarlanmıştır. Örneğin, akıllı telefonlar, tabletler ve geleneksel bilgisayarlarla uygun uyumluluk sağlamak için her şeyin yanıt verdiği bir şekilde tutulur.

Özelleştirme işlemi sırasında ne kadar ilerlemiş olursanız olun, kullanıcı deneyimi hala bozulmamış olacaktır. Tüm unsurlar hâlâ düzgün çalışıyor ve bir uyum sürdürüyor olacak.

Tasarım bölümü, bir forum, e-ticaret mağazası, açılış sayfası gibi özel nişler için hazırdır. Kısacası, Avada’nın görsel kısmı son derece etkileyicidir ve kesinlikle her şeye aşık olacaksınız.

Tema Seçenekleri Paneli

Temanın işlevselliğini değiştirmenize izin veren özelleştirme bölümüne gelen Avada, özel bir Füzyon Seçenekleri Paneli ile kutsanmıştır.

Gerekli araçlar içeren 25’den fazla iyi düzenlenmiş panel ile birlikte gelir. Webmaster, bunların her birini kullanarak belirli bir işlevi kolayca ekleyebilir veya kaldırabilir ve bir web sitesinin çalışma şeklini değiştirebilir.

Kenar Çubuğu, Altbilgi, Üstbilgi, Gezinme, adı verin. Tüm bu alanlar, Füzyon Seçenekleri Paneli’ni kullanarak hızla yapılandırılabilir. Daha önce bir panel kullanmadıysanız, o zaman bile, Fusion Panel ile ilgili deneyim etiketler ve yorumlar yüzünden iyi olacaktır.

Bu seçenekler temanın varsayılan kurulumunu üstlenebilir, webmaster’ın uygun bir özel görünümlü web sitesine sahip olmasına izin verir. Kısacası Gösterge Tablosu’nda bulunan araç seti güçlü ve kullanımı kolaydır.

Tema ayrıca WooCommerce, İletişim Formu 7, bbPress, Gravity Forms gibi üçüncü taraf eklentileri ile yapılandırılabilir ve çok daha fazlası. Hemen hemen her popüler ve kullanışlı eklenti temayla desteklenmektedir.

Sana doğru

Eğer hala Avada’yı satın almaya ikna olmuyorsanız , şimdi satış rakamına bakmanın tam zamanı. Tema, son beş yılda 300k’den fazla kullanıcı bulmayı başardı. Şu anda Avada için bir alışveriş yapmak istemiyorsanız da ThemeForest’te bulunan diğer tüm temaları kontrol etmeyi unutmayın .

Etkileyici, değil mi?

Avada Tema İncelemesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • Güncel forum konuları

 • Mevcut forum yazıları

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Sosyal Medya Platformları Çiftlik Scriptleri wmyazılım İle Hayat Buluyor Apple’dan yeni iPad modelleri için geri sayım Bilim Doğası Düşük Kazanç Blogcularından Yapılan Hata Çılgın Geri Dönüşüm İle Para Kazan

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  OyundanKazan İnternetten Para Kazan - Tüm Hakları Saklıdır