Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bir SEO Danışmanı Ne zaman Blogunuz İçin Kiralanmalı?

Ana Sayfa » BLOG ŞEHRİ » Bir SEO Danışmanı Ne zaman Blogunuz İçin Kiralanmalı?
Bir SEO Danışmanı Ne zaman Blogunuz İçin Kiralanmalı?

Pek çok farklı alanın içinde, bir blog başlatırken, SEO ve arama sonuçlarında sıralamaya odaklanmak gerekir; en önemlilerinden biri olacak. Sadece önemlidir, aynı zamanda blogunuzun ömrü boyunca aktif olarak korumak ve üzerinde çalışmak için ihtiyaç duyacağınız bir şey olacaktır. Bu nedenle, pek çok site sahibi ve blog yazarı SEO’larını dış kaynak kullanmaya veya en azından izleme ve izleme işlemini mümkün olan yerlerde otomatikleştirmeye çalışacaklar. Bununla birlikte, bir şirketle veya bir blogla hizmet ediyorsanız, bir dış SEO ajansını veya danışmanı seçmek de göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz bir şeydir.

Birçok blog yazarı hata yapıyor ve uluslararası bir SEO danışmanının yardımı olmadan kolayca her şeye dikkat edebileceklerini düşünüyorlar . SEO temelleri yeterince basit görünse de, aslında Google’daki bir web sitesini sıralamak ve rekabetin ilerisindeyken, site sahipleri doğru araçları, bağlantıları olmadan başaramayacakları yöntemler ve fırsatlar yaşarken Ve yerinde fırsatlar.Konu derinlemesine tartışalım, böylece danışmanı ne zaman kiralayacağınızı ve gerçekten bu seçeneği düşünmemeniz gerektiğini seçebilirsiniz.

Konuyu derinlemesine tartışalım, böylece danışmanı ne zaman kiralayacağınızı ve gerçekten bu seçeneği düşünmek zorunda olmadığınız zamanları seçebilirsiniz.

Blogu tamamen kişisel bir nedenle başlattıysanız, büyük olasılıkla yalnızca arama motoru optimizasyonu konularına özen göstermek isteyeceksiniz. Bu, genellikle WordPress için Yoast SEO’yu yüklemek ve en son yayınınızla birlikte yayınlanmaya başlamadan önce adınızı ve açıklamanızda yazmak gibi basit bir işlemdir . Bununla birlikte, bloglamanın gelir üreten bir şey olması durumunda ve blogla daha fazla şey yapmak isteyen biriyseniz, danışman kesinlikle işi yepyeni bir seviyeye taşımak için düşünülmesi gereken biri.

Blogunuz Ne Kadar Yapar?

SEO danışmanı ve SEO uzmanları kiralama, inandığınız kadar ucuz değildir. Popüler inancın aksine, gerçekten iyi uzmanlar, beklediğinizden daha fazla ücret isteyecek uzmanlardır. Bu nedenle, elinizde olan finansları düşünmek gerçekten önemlidir.

Bir blog uzun bir süre dolaştığında ve küçük bir kazanç elde ettiğinde, gerçekten gerekli tüm işlerin sizin tarafınızdan yapılabileceği ihtimali çok yüksektir. Aynı blog daha büyük bir gelir elde etmeye başladığında, mesleki yaklaşımı düşünmenin zamanı geldi. Başlamak için harika bir yol, sıralamaya başlamak istediğiniz farklı anahtar kelimeleri ve arama cümlelerini incelemek, daha sonra farklı ajanslardan tahminler almak ve oranlar ve paketlerin nerede başlayabileceğini görmektir. Bu, kendi içeriğinizle üzerinde çalışmaya başlayabileceğiniz bir şeydir ve sıralamalarınızla olumlu bir hareket görmüyorsanız, farklı ücretli seçenekleri araştırmaya başlayabilirsiniz.

Trafik Büyümediğinde

Büyümenin artık görünmediği her bir blog sonunda bir noktaya ulaşır. Ne kadar çok iş yaptığınızı ve hangi mükemmel kalitede içeriğin yazdığından bağımsız olarak trafik bayattır. Sıfır büyüme ile karşı karşıya kalırsanız ve daha fazla trafik almanız gerektiğine inanıyorsanız, SEO danışmanıyla konuşmak gerçekten iyi bir fikirdir. Uzman, web sitesine bir göz atabilir ve trafiği artırmak için yapılması gerekenleri söyleyebilir. Bu zaman dilimlerini aşmak çok önemlidir ve her blogun böyle bir duruma düşeceğinden emin olabilirsiniz.

Google, bir Siteyi Cezalandırdığında

Her site sahibinin veya blog yazarının görmek veya duymak istemeyen bir şey, sitelerinin Google tarafından cezalandırılmasına bağlı. Sadece bu sitenizin sıralamalarını yok edecek değil, aynı zamanda temizlemek için pahalı ve uzun bir süreç olacaktır. Bu olur, o zaman mutlaka bir profesyonelle en kısa sürede irtibata geçmelisiniz. Google cezalarından kurtulmak çok zordur ve tek başınıza yapamayacağınız oldukça iyi bir olasılık bulunmaktadır. Ancak ceza ile ilgili tecrübesi olan birini bulduğunuzdan emin olun.

Tavsiye İstediğinizde

Bir SEO uzmanıyla iletişim kurmak için her zaman bir sebebe gerek yoktur. Danışman, blogun devleti ne olursa olsun tavsiye verebilir. Kaybediyseniz ve çevrimiçi bulduğunuz tüm makaleleri okuduktan sonra ne yapmanız gerektiğine dair hiçbir fikriniz yoksa, deneyimli bir SEO danışmanıyla konuşun. Ne yapmanız gerektiğini biliyorsanız biriyle iletişime geçebilirsiniz. Alınan yardım kesinlikle önemli olacak ve gelecekte size yardımcı olacaktır.

Bir SEO Danışmanı Ne zaman Blogunuz İçin Kiralanmalı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • Güncel forum konuları

 • Mevcut forum yazıları

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Bizim İnekler İle Para Kazanma Bizim Tavuklar Para Kazandıran Çiftlik Oyunu Cildinizin sağlıklı ve genç kalmasını sağlayacak 4 doğal ürün ParaBarkod İle Video İzleyerek Para Kazanma İmkanı Me Yazilim Ciftlik Scripti Versiyon 4 Anıl KAHRAMANOĞLU || BLOG

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  OyundanKazan İnternetten Para Kazan - Tüm Hakları Saklıdır