Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Blog Gününüz İçin 5 İpucu

Ana Sayfa » BLOG ŞEHRİ » Blog Gününüz İçin 5 İpucu
Blog Gününüz İçin 5 İpucu

Muhtemelen çok dağınıksınızdır.

Dağınık olmak, blogculuk kampanyanızdan ayakları keser. Hiçbir planları yoksa ya da blogging görevlerini sersemsizce akılsızca atarlarsa hiç kimse sürekli bir blog yazarı geliri oluşturamaz.

Korkunç dağınık doltardan düzenli, verimli, verimli, verimli, blog dinamosu haline geldiğimde blog yazım yönünde ciddi bir değişiklik fark ettim. Her gün 2 ila 5 misafir mesajı yazıyorum. Her gün bir avuç üst bloga da yorum yapıyorum. Blog eğitim danışmanlığı şirketlerinde çalışmaya başlayın, 126 e-Kitapımı agresif bir şekilde tanıtın ve bu işleri tamamlamak için süper organize olmaktan ve dünyayı çevreleyen çevrimdışı hayatımdan zevk almaktan başka seçeneğim yoktur.

Saldırıdan duymaktan bıktınız ve organize bir blog yazarı gibi işletim duygusunu arıyorsanız bu 5 ipucunu takip edin.

1: Önceliklendirme

Öncelik.

Gelir getiren etkinlikler etrafında gününüzü inşa edin.

E-posta listenizi büyütün. Değer yaratın (aşağıya bakın). Bağlantı kurun (aşağıya bakın).

Günüm: misafir mesaj yazma, mesaj okuma ve mesajlardan öğrenme sonrası blog yorumları yazma, milletten sosyal katılım ve haftada iki kez Cennetten Bloglamaya mesaj gönderme. Her gün birkaç basit şey yapılır. Öncelik vererek organize ediyorum.

 

2: Oluştur

Yardımcı içerik oluşturun. Oluşturmaya odaklanarak, aşağıdakiler aracılığıyla yararlı bir kitaplık oluşturursunuz:

 • Blog gönderileri
 • Misafir gönderileri
 • videolar
 • podcast

Örnek; Bugün en az bir parça içerik oluşturun. İnsanlara yardım et. Nişinizle ilgili sorunları çözün. Oluşturma alışkanlığınızı kendiniz organize etmek, çünkü başarılı bir blog yazmanın temelini oluşturmaktır. Değer yaratırsanız, okuyucuların gözünde değerli olursunuz.

3: Bağlan

Başarılı blogcularla şu yollarla bağlantı kurun:

 • Blog yorumu
 • Başarılı blog yazarlarını sosyal medyada tanıtmak
 • Blogunuzda başarılı blog yazarlarının yer aldığı

Örnek

Bir arkadaşınızla röportaj yapın. Nişinizden gelen popüler bir blog hakkında yararlı, eksiksiz ve derinlemesine bir yorum yayınlayın. Mesajı Tweetle. Bu basit eylemler, tecrübeli blog yazarlarıyla güçlü bağlantılar kurmanıza yardımcı olur, ancak her biri aynı zamanda gününüzü blog yazarın arkadaş ağınızı oluşturma temel temel etrafında düzenlemenize yardımcı olur.

Düzensiz blogcular, başları kesilen, sayıları takip eden tavuk gibi koşturuyorlar. Organize blogcular başarılı blog yazarlarıyla anlamlı dostluklar kurarlar. Bu, erişiminizi genişletir ve başarı oranını yükseltir; çünkü yüksek yerlerde arkadaşlarınız olması her iki erişim noktanızı da hızla genişletir.

4: Dinlenme

Başarımın bir sırrı: günde 8 ila 10 saat dinlenme. Dinlenmiş hissettiğimde organize, odaklanmış, sakin ve kendine güvenen bir moda devam ediyorum. Kuralımı görmezden geldiğimde mutlaka dağınık hale gelir ve günüm yavaşça kaotik, acele bir duruma düşer.

Süper kusurlu olabilmek için günde 10 saat yatılı kalmanızı öneriyorum. En azından tam 10 saat uyuyorsanız bile dinlenip blogging görevlerinizi geri çekebilirsiniz.

Bu ipucu, tam zamanlı bir işte çalışıyorsanız ve yarı zamanlı blog çalışması yaptığınızda özellikle kritik öneme sahiptir .

Yakmak kötü dinlenmiş blogcuları yiyor. Düzensizlik çabucak takip eder. Ancak yenilenir, şarj edilir ve organize edilmiş hissettiğiniz her gün dinlenirseniz gününüze saldırmaya hazır olur.

5: Araçları Kullanarak Kaldıraç

Bloglama gününüzü aşağıdaki yöntemlerle organize etmek için araçları kullanın:

 • zaman kazanmak
 • enerji tasarrufu
 • Az sayıda eylemle çok sayıda kişiye ulaşma

Prim araçlarına yatırım yapmak veya freebies kullanmak, verimliliğiniz ve etkinliğiniz konusunda size yardımcı olur, böylece kuruluşunuzu geliştirir.

Blog Gününüz İçin 5 İpucu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • Güncel forum konuları

 • Mevcut forum yazıları

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Blog Gününüz İçin 5 İpucu Affiliate Marketing ve Blogging ile Para Kazanmanın Yolu Max Payne 4 geliyor! Oyun Oynayarak Para Kazan Yeni Çıkan Güncel Filmleri Susfilmizle.com ‘da izle DailyMotion Video’ları ile Para Kazanma

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  OyundanKazan İnternetten Para Kazan - Tüm Hakları Saklıdır