Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dijital Pro Tema İncelemesi

Ana Sayfa » Wordpress temaları » Dijital Pro Tema İncelemesi
Dijital Pro Tema İncelemesi

Dünyadaki mevcut şirketlerin yarısı hâlâ dijital bir varlık göstermiyor. Evet, özel bir web sitesi bulunmuyor!

Eski geleneği kırma ve dijital ortamda olma kararı iyi, ancak işleri düzgün bir şekilde yapmanız gerekiyor. Başlangıç ​​olarak, markalı bir web sitesine sahip olmak şarttır!

Digital Pro, web sitenize markalı ve otorite bir görünüm sağlayacak bir temadır. Ancak, orada tek tema bu değil.

Bu nedenle burada paylaştığım incelemeyi gözden geçirmek önemlidir.

Dijital Pro Tema İnceleme

Digital Pro temasının fiyata layık olup olmadığını öğrenelim. Şirketinizin web sitesi için güvenilir olmak gerçekten iyi mi?

Özellikleri Vurgulayın

 • Temanın, kurulumdan tek tıklamayla ayrılmış bir açılış sayfası düzeni vardır.
 • Özelleştirme, WordPress’in varsayılan Canlı Özelleştirici ile çalışır.
 • Temanın HTML5 biçimlendirmesi vardır ve erişilebilirliğe hazırdır.
 • Ana sayfanın, özelleştirmeleri kolaylaştırmak için üç farklı widget alanı var.
 • WooCommerce için özel olarak desteklenmiş olup, e-ticaret kullanımı için kullanılabilir olmaya devam etmektedir.

Önemli noktalar bunlar, ancak bunun tema için 99.95 dolar ödemek için sizi ikna etmek için yeterli olmadığını biliyorum. Öyleyse, ayrıntılara atlayalım ve temayla ilgili daha fazla bilgi edelim.

SEO ve Performans

Dönüşümlerin mümkün hale getirilebileceği entegre bir bloga sahip olmaktan söz ettiğimiz için, SEO’nun ve Temanın Performansı çok önemli hale geliyor.

Digital Pro örneğinde , bu cephelerin her ikisi de, bir Stüdyo Baskı ürünü olduğu için sağlam sağlamdır . Web sitesi kurulduktan sonra Yoast SEO eklentisini ekleyin ve kombinasyon hemen hemen her SEO yönüyle ilgilenir.

Aynı Performans için de geçerlidir. Tema, son derece optimize edilmiş ve onaylanmış bir koddan oluşur; ölü bir kod olmamasını sağlar. Hataları ve diğer performans sorunlarını gidermek için düzenli olarak güncellenir.

Yani, iyi bir önbellek eklentisi kurmak ve web sitesini SSD barındırma planında barındırmak, daha hızlı performans sağlamak için yeterince iyi. Günümüzde bir web sitesinin performansı bir sıralama faktörü olarak kabul edilmektedir. Digital Pro söz konusu olduğunda hem masaüstü hem de cep telefonu ziyaretçileri için sağlam bir performans sergiliyor.

Tema basit görünüyor ve sadece onboard gerekli işlevleri var. Bu, sunucuya gönderilen isteklerin sayısının minimuma indirilmesine yardımcı olur ve bu da mümkün olan en yüksek performans skoruna ulaşmada yardımcı olur.

DİZAYN

Digital Pro temasında kullanılan tasarım oldukça basittir. Açılış bölümünde adanmış bir Harekete geçirici Mesaj alanına ve ardından e-posta aboneliği alanına sahiptir. Bundan sonra, entegre blogun son yayınları başlık, özet ve özellikli resimle birlikte görünür ve nihayet, gerekli bilgi ve sosyal profil bağlantılarını sağlamak için Altbilgi alanı oraya yerleştirilir.

Daha iyi bir görselliğe sahip olmak için Temanın açılış sayfasında bulunan Demoyu kontrol edin.

Benim fikrime göre, düzen olağanüstü bir şey değil, ancak davaların çoğunda çalışan basit ve açık bir anlatım. İş profiliniz bu tasarımla uyumluysa, o zaman mükemmel bir eşleşme!

Tema, e-posta adreslerini yakalamak ve içerik yoluyla dönüşüm veya güçlendirmeyi sağlamak üzerine odaklanmıştır. Dijital pazarlama alanındaki tecrübelerime göre bu iki yöntem, dönüşümleri yönlendiren yangın türlerinden biridir.

Tipografiden yazı ve sayfa mizanpajlarına kadar her şey, her ajansın veya bir kampanyanın birincil amacı olan daha fazla dönüşüm sağlamaya ayarlanır.

Cep telefonu kullanıcıları için her şeyin yolunda gitmesini sağlamak için tasarım, akıllı telefonlarda ve tabletlerde de doğru işlevsellik sağlamak için duyarlı olarak tutuluyor.

Smartphone veya Tablet kullanıcıları için düzen, Masaüstü bilgisayarlardaki dizine benzer. Benzer bir deneyim sürdürmede yardımcı olur.

Dönüşümü sağlamak için içerik pazarlamasının uygulandığı tek bir yayın, standart bir blog sonrası tasarımına sahip. Sonunda özel bir kenar çubuğu, yazar profili vardır ve varsayılan olarak tartışma bölümü entegredir.

Dijital Pro Tema İncelemesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Avada Tema İncelemesi

Avada Tema İncelemesi 10 Mayıs 2017

 • Güncel forum konuları

 • Mevcut forum yazıları

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Bozkurt Sokagi | Hedefi Turan Okurların Blogu OnlineÇalış ile İnternetten Para Kazanma Satılık Ciftlik Scripti Para Kazandıran Siteler Çiftlik Geliri İle Para Kazan ÇiftlikGeliri Minik Çiftlik İle Para Kazan

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  OyundanKazan İnternetten Para Kazan - Tüm Hakları Saklıdır