Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Güncel Teknoloji Haberleri Sitesi!

Ana Sayfa » SİZDEN GELENLER » Güncel Teknoloji Haberleri Sitesi!
Güncel Teknoloji Haberleri Sitesi!

Teknoloji günlük hayatımızda olmazsa olmaz öneme ve yere sahip. Teknolojiyle ilgili haberlere ulaşmak için  http://teknolize.com ’dan adresinden haberdar olabilirsiniz . Teknoloji hayatımızın her yerine el atmış durumda.

Aslında bu durum bizim için bir yandan iyi diğer bir yandan da kötü. İyi olarak ekstra zor işlerle uğraşmamız oluyoruz kolay ve hızlıca yapmak ve ulaşmak istediğimize ulaşabilmemizi sağlıyor.  Neden insanlar güncel teknoloji’den haberdar olmak ister?

Bunun için http://teknolize.com adresini sizin için idael olacaktır.İnsanlar güncel teknoloji haberlerinden çağımızdan geri kalmamak için gelişen yeniliklerden haberdar olmak ister konuştuğu arkadaşıyla teknoloji hakkında tartışırken kendisininde bir fikir sunabilmesi için ve daha fazla bir sürü şey için gelişen teknoloji haberlerinden bilgili olmak ister.

İnsanlar her zaman kendisin, karşısındaki insana bilgili, çalışkan vb şekilde sunmak ister. Hiçbir insan eğer yaşamdan vazgeçmemişse kendini başkalarına kötülemez. Teknoloji yaşamımızda olmadan önce insanların daha mutlu huzurlu olduğu istatistik ve verilerle ispatlanmış ancak başka bilgilere göre’de insanların ulaşamadığı şeylere gelişen teknolojiyle daha rahat el uzattığını da görülmüştür. Teknoloji’nin önemini yaşanan doğa üstü olaylar olsun gerek savaş olsun anlayabiliyoruz fakat gereken değeri ve o gerekliliği hissedebiliyor muyuz?

Her geçen yüzyıl’da farklı bir icatla teknoloji gündeme oturuyor. Sadece gündeme oturmakla kalsa iyi gündemdeki şey gelişiyor, ilerliyor.  Teknoloji’yi sadece bir telefon, tablet, bilgisayar olarak düşünmemeliyiz.  Ampul, klima, araba, elektrik bu örnekleri daha da çoğaltabiliriz. Yani şunu söylemek istiyorum teknolojiye sadece tablet, telefon gözüyle değil de uzayda gelişen teknolojileri bilen yeni geliştirilen yazılımlardan haberi olan insan gözüyle bakmamız gerek. Maalesef ki insan oğlu bu gözle bakmıyor.

Teknoloji sağlık açısından da bir gerekliliğe sahip. Sağlık’ta kullanılan cihazlar teknolojik alet olduğunu unutmamak lazım. Geçen yüzyıllardaki sağlık alanındaki rezilliği ve acıyı izlediğimiz filmlerde de görebiliyoruz. Ancak şuanda en zor ameliyatlar’ dan bile acı sızı hissetmeden çıkabiliyoruz. İşte bu da teknoloji’nin önemi ve gerekliliği açıklayacak kadar yeterlidir. Sonuç olarak gelişen teknoloji haberleri ve öneminden de http://teknolize.com adresinden ulaşabilirsiniz.  Teknoloji’ye kötü gözle değil neden her geçen gün gelişiyor diye değil neden bu gün az gelişti diye sorgulamalıyız.

Ekleyen :Oğuzhan ErçelebiTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Güncel Teknoloji Haberleri Sitesi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Ongunluk Bereket Coin

Ongunluk Bereket Coin 25 Kasım 2017

Bilim Doğası

Bilim Doğası 19 Ekim 2017

Kaçak Bet Siteleri

Kaçak Bet Siteleri 28 Eylül 2017

 • Güncel forum konuları

 • Mevcut forum yazıları

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  MyThemeShop Cool Tema İncelemesi FORUM KURALLARI Windows sürümü Vista tarih oluyor ParaKümeste İle Para Kazan Max Payne 4 geliyor! Bilgi.cf | Online Bilgi Paylaşım Platformu

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  OyundanKazan İnternetten Para Kazan - Tüm Hakları Saklıdır