Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İlk Ziyaretçi Postanızı En İyi Bloga Nasıl Yerleştirirsiniz?

Ana Sayfa » BLOG ŞEHRİ » İlk Ziyaretçi Postanızı En İyi Bloga Nasıl Yerleştirirsiniz?
İlk Ziyaretçi Postanızı En İyi Bloga Nasıl Yerleştirirsiniz?

En iyi bloglara misafir yazısı yerleştirmek korkutucu görünüyor, değil mi?

Reddetme.

Başarısızlık.

Boşa zaman.

Kötü sonuçların listesi zihninde dolaşıyor.

Bu korkuları atlatırsanız , en iyi bloglara konuk postaları bulabilirsin . Takip etmek için birkaç katı, kanıtlanmış ipucu varsa, bu korkularla geçmek daha kolaydır. Çünkü bir kere kaybolmaz ve sinirli hissetmezseniz, misafirinizin yol bilgisini daha rahat görebilirsiniz.

En iyi bloglardaki açılış konukları:

 • Trafiği artırır
 • Gelirinizi arttırır
 • E-posta listenizi büyütür
 • Marka bilinirliğini artırır

İçine dalmaya hazır mısın?

İlk konuk postanızı en iyi bloga yerleştirmek için bu 4 ipucunu izleyin.

 

1: En Çok Blog Yazanlarla Arkadaş Olmak İçin Enerjinizi Çoğaltın

Soğukta gelen en iyi bloga ilk konuk postanızı yerleştirmek çok zor. Hepimiz bilinçli bir düzeyde olmasa bile , “yabancı tehlike” muhafızlarımızı taktik.

İlk konuk postanızı sıcakta gelen en iyi blog’a yerleştirmek daha kolay ve kolaydır. Bunun nedeni, arkadaşların arkadaşlarıyla ilgilenmesidir.

Zac Johnson beni Blog Yazımı İpuçları konuğuna davet ettiğini anımsıyorum. 24-7, 365. yazıları yazıyorum. Tablonun seti nedir? Onun blogunda aylarca yorum yazdım ve yazılarını tweetledim.

Onlara yardım ederek en iyi blog yazarları olun. Ardından, bu sallanan bloglarda bir konuk postanın açılış değişikliklerini büyük ölçüde artırırsınız.

2: Günlük 1000 Kelimelik Uygulama Yazma

Pratik yapmak için günde 1.000 kelime yazarsan, yazma sesini bulursun. Yazma blog yayınlarınıza muazzam güç katmaktadır. Her şeyden önemlisi, pratik yapmak için günlük yazmanız sizi nişinizde öne çıkarıyor.

Etkileyici blogcular gölde binlerce saat yazdılar. Misafir sonrası fırsatları kendi turlarına düşüyor çünkü bu blog yazarları yıllarca yazı yazmayı sürdürüyorlardı.

Üst bloglara konuk mesaj yerleştirmemekten ötürü hayal kırıklığına uğradıysanız, ancak pratik yapmak için günlük 1.000 kelime yazmayı reddettiğinizde, bir boru rüyası yaşıyorsunuz demektir.

Yazmak. Yazmak. Biraz daha yazın. Gölgelerdeki becerilerinizi geliştirerek, nişinizin büyük daugh bloglarına bakın.

 

3: Ses veya Davetiye mi?

# 1 ve # 2 numaralı adımları dikkatli bir şekilde izlerseniz, en iyi blog yazarları sizi konferansa davet etmeden bloglarında davet edecektir. Arkadaşlar arkadaşlarla ilgileniyor. Yetenekli yazar arkadaşları olan arkadaşlar WordPress tuşlarını bir mesaj veya daha fazlası için memnuniyetle teslim edecektir.

Blog yazarları atarsanız, her e-postayı kişiselleştirin. Göndermeyi düşündüğünüz konuk mektubunun faydalarını vurgulayın. Blogda önceki yayınlarla% 100 rezonansa sahip bir başlık ve konu seçin. Ödevini yap. Kendinizi blog yazarınızın ayakkabılarına takın. Neden sahneye girdiler? Blog yazarlarına bloglarının anahtarlarını sormadan önce bunu düşünün.

4: Terzi

Popüler bir bloga misafir yazısı yerleştirmek, detaylara özen gösterilmesini gerektirir. Başarılı blog yazarları marka bilinci taşır. Marka bilincine sahip olmak, tüm yayınların belirli bir sese ve sunuma uyması gerektiği anlamına gelir.

Akıllı Blogger’daki Jon Morrow, acı çeken noktalarla dolu empatik ve merhametli yayınları ve blog yazarlarının izleyeceği pratik ipuçlarını kabul ediyor.

Darren Rowse , blogging hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için pratik ipuçlarının zengin bir koleksiyonu sunmak üzere tasarlanmış daha basit, daha az duygusal olarak yüklü mesaj yerleştirme eğilimindedir.

En iyi blogları öğrenin. Elbette kendi tarzınızda yazın ancak blog yazan ses, biçimlendirme ve blog ve markayı onurlandırmak için yerine getirmeniz gereken tüm öğelere uyun. İlk misafirlerinizi en iyi bloga yerleştirmek için konuk post maçınızı bir eldiven gibi yapın.

İlk Ziyaretçi Postanızı En İyi Bloga Nasıl Yerleştirirsiniz? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • Güncel forum konuları

 • Mevcut forum yazıları

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Avada Tema İncelemesi Endonezya’da korkutan deniz canlısı bulundu YirmiSekiz / Hukuk Ders Notları iPhone 7S ve Samsung Galaxy S8 arasındaki fark Elmas Kazan İle Para Kazan Cryptobitx ile Nasıl Para Kazanılır

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  OyundanKazan İnternetten Para Kazan - Tüm Hakları Saklıdır