Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

KULLANIM KOŞULLARI

Ana Sayfa » KULLANIM KOŞULLARI

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

oyundankazan.com Adresinden gönderilen içerikler gönderen kullanıcının sorumluluğu altındadır OYUNDANKAZAN kullanıcıların paylaşımlarından sorumlu değildir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan OYUNDANKAZAN sorumlu değildir. OYUNDANKAZAN, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

OYUNDANKAZAN işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

OYUNDANKAZAN, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi OYUNDANKAZAN’ın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. OYUNDANKAZAN, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

OYUNDANKAZAN bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim www.oyundankazan.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. OYUNDANKAZAN’ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

OYUNDANKAZAN, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte kullanım koşulları sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

SON EKLENENLERSitemize son eklenen içerikler

Ongunluk Bereket Coin

Ongunluk Bereket Coin 25 Kasım 2017

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

YirmiSekiz / Hukuk Ders Notları Gaziantep Tutku Gazetesi – Gaziantep Haberleri Recyclix ile para kazanma Altın Yumurtlayan Tavuk Oyunu Tipobet Gİriş, Tipobet365 Sosyal Medya Platformları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

OyundanKazan İnternetten Para Kazan - Tüm Hakları Saklıdır