Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

MyThemeShop Cool Tema İncelemesi

Ana Sayfa » Wordpress temaları » MyThemeShop Cool Tema İncelemesi
MyThemeShop Cool Tema İncelemesi

Doğru bir temanın ve daha iyi bir konağın yardımıyla, endişelenmeniz gereken tek şey içerikle ilgilidir. Sadece üstün kalite içerik oluşturma üzerine odaklanın ve işlevsellik kısmı ana bilgisayar ve temayla (ayrıca eklentiler) halledilecek.

İyi bir ev sahibesi ve düzgün bir WordPress kurulumu dışında bir temaya bakmanız gerekiyor . Bu prim olmalı ve etkileyici bir puan kartına sahip olmalı.

Burada, birkaç niş için mükemmel bir tarifi barındıran ve sağlam görünen benzer bir temaya bakıyoruz. Bizim işimiz, her unsura bakmak, tüm seçeneklerimizi değerlendirmek ve daha iyi bir satın alma olup olmadığını öğrenmektir.

Cool MyThemeShop İnceleme tarafından

MyThemeShop geliştiricileri Cool deyin ve birincil satış faktörü cool tasarım. Evet, modern ve genç görünüyor. Ayrıntılara atlayalım ve fiyat etiketini hak edip etmediğini öğrenelim!

Özellikleri Vurgulayın

 • Dashboard’daki mevcut Tema Paneli’ni kullanarak değiştirilmesi kolay dört farklı düzenle birlikte gelir.
 • Tema SEO için optimize edilmiş ve bunun olmasını sağlamak için dahili koda sahiptir.
 • Kolayca özelleştirilebilen çoklu sürükle ve bırak bölümlerine sahiptir.
 • Paralaks kaydırma ve genel kullanıcı deneyimini artıran diğer serin efektler içerir.
 • Düzeni duyarlıdır ve mobil düzen, kanvas menüyü kullanır.
 • Arkasındaki kod doğrulanmış ve yorumlanarak, geliştiricilerin belirli bir kodu hızlı bir şekilde bulmalarına ve gerekli değişiklikleri yapmalarına yardımcı oluyor.

SEO ve Performans

Söylemeye gerek yok, bir temanın bu iki faktör, SEO ve Performans ile uygun bir şekilde uyumlu olması gerekir. Bu iki faktör sıralamada ve organik trafikte önemli bir rol oynamaktadır.

Tema hafif ve ben şahsen geçen yıl iki blogum için kullandığımdan eminim. Tema yayınlandıktan hemen sonra kullanmaya başladım.

Puan kartında A derecesi kolayca bulunur ve doğru konfigürasyon ile rakipsiz A + elde edebilirsiniz. Sağ önbelleğe alma eklentisi ve SSD kullanan premium bir ana bilgisayarın kullanımı ile mümkündür.

Schema.org normları ve eklentileri için SEO puanına yardımcı olan özel bir uyumluluk var. Organik sıralamalardan daha iyi TO alırken yardımcı olur ve böylece genel organik trafiği artırır.

Uygunluk

Dediğim gibi tema kişisel bloglarımda kullanıldı ve diğer üçüncü taraf eklentileriyle bir uyumluluk sorunu yaşamamıştım.

Dahili AdSense seçenekleri var, ancak bu üçüncü taraf bir eklenti kullanıyorduk. O zaman bile, her şey düzgün çalışıyordu.

Yani, bu özel ürünün uyumluluğu ile ilgili böyle bir sorunları vardır.

Dizayn

Tasarım benzersiz görünmeye çalışmazken aynı zamanda ana sayfada bir sürükleme ve bırakma bölümü de olan en önemli cazibe merkezidir. Webmaster’ın ana sayfa için benzersiz bir düzen oluşturması ve varsayılan öğeler dışında farklı öğeler sergilemesi sağlanır.

Tasarım bölümü duyarlı tutulur akıllı telefonlar ve tabletler ve hatta özellikli cep telefonları ile uyumlu kalmaya. Mobil düzen, bir akıllı telefonda gezinmeyi uygulamak için en iyi yol olan kanvas menüyü kullanıyor.

Sahnenin arkasında bulunan Tema Paneli’nden yapılandırılabilecek dört farklı düzen vardır. Paralaks kaydırma özelliği, genel görünümü daha da artırır.

Yayınlar veya sayfalar için bir blog yazısı daha serin görünmesine yardımcı olabilecek bir dizi tasarım seçeneği vardır. Ayrıca, blogun serin faktörünü daha da artıracak Mega Menu’ye geçmek için bir seçenek var.

Serin görselleri sergilerken, tema hala hafif kalmakta ve bu da kesinlikle mükemmel bir başarı.

Diğer özellikler

Burada MyThemeShop’dan bahsedeceğimiz destek kısmı kaya tokmağıdır. Ekibi yıllarca bu işi yapıyor ve yetenekli ve deneyimli. Ayrıca, bilet sistemi veya hatta e-postayla destek sağlanmaktadır.

Paket, kurulum ve kurulum prosedürleri ile yardımcı olan uygun belgelerle birlikte gelir. Bu mevcut dersler bir acemiye hızlı bir şekilde kurulum kısmı ile başlamak ve sonrası yayıncılık parçası ile başlamak yardımcı olur.

Temel kod, bir değişiklik yapmak isterseniz belirli bir kod için avlanmanızın kolay olması için yorumlanmıştır. Bu özellik aynı zamanda arkasındaki kodun kaliteli olmasını ve kullanılmayan bir kodun bulunmamasını sağlar.

Ayrıca, tema performansı artırmak ve güvenlik hatalarını görmezden gelmek için düzenli olarak güncellenmektedir. Tema bir yaşında ve şu ana kadar yedi farklı güncelleme yayınlandı. Küçük, önemli değil!

Sana doğru

Bu, MyThemeShop tarafından Cool temasıyla ilgili . 69 $ ‘dan indirimli fiyatla 59 $ karşılığında kullanılabilir. Fiyat göz önüne alındığında ve pakette bulunan tüm özellikleri göz önüne alındığında, Cool tamamen layık.

Bununla birlikte, daha iyi özelliklere sahip düzinelerce başka temayı kolayca bulabilirsiniz. Yani, nihai karar sizindir, çünkü hiç kimse bu gereksinimleri daha iyi bilmiyor.

MyThemeShop Cool Tema İncelemesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Avada Tema İncelemesi

Avada Tema İncelemesi 10 Mayıs 2017

 • Güncel forum konuları

 • Mevcut forum yazıları

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  BenimCiftligim.Net İle Oyun Oyna Para Kazan Çiftlik Geliri İle Para Kazan ÇiftlikGeliri Altitude Pro Tema İncelemesi Google Japon teknoloji devini satın mı alıyor? Çılgın Geri Dönüşüm İle Para Kazan Bizim Kümes İle Para Kazanma

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  OyundanKazan İnternetten Para Kazan - Tüm Hakları Saklıdır