Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Özgün Kişisel Yolculuk

Ana Sayfa » SİZDEN GELENLER » Özgün Kişisel Yolculuk
Özgün Kişisel Yolculuk

www.mustafatascii.com Teknolojinin gelişmesi ve elektronik araçlara ulaşımın kolaylaşması ile birlikte internet hayatımızın tamamen içerisinde yer almaya başladı. Haliyle araştırmalarımızı internet üzerinden yürütmeye başladık, hayatlarımızı bu platform üzerinden yaşar olduk, beğenilerimizi, tavsiyelerimizi de yine internet üzerinden dile getirdik. İşte tam bu zamanlarda yeni bir kavramın hayatımıza girmeye başladığını da görür olduk. Peki, nedir bu hayatımızın büyük bir kısmını, dilediğimiz şeyleri paylaşabildiğimiz platform? Evet, sizin de tahmin ettiğiniz üzere kişisel bloglar…

Kişisel blog, insanların, öğrendikleri, keşfettikleri, bildikleri, ya da başka insanlara anlatmak istedikleri şeyleri kolaylıkla ve hızlıca paylaşabildikleri web tabanlı bir sistemdir. Yani kendilerine ait bir web sitesi, ziyaretçiler kısaca kendilerine ait bir sosyal hayat olan dünya.

Tüm bu yönleri ile değerlendirildiğinde aslınla blog siteleri dijital olarak tutulan ve insanlarla paylaşılan bir günlük olarak da kabul edilebilir. Haliyle internet ortamında birçok kişisel blog sitesi ile karşılaşmanız mümkün. Bu siteler genel amaçlı olarak düzenlenerek birçok konuda bilgi veren siteler olabileceği gibi sağlık, moda, teknoloji gibi belirli konularda düzenlenmiş siteler olarak da karşımıza çıkabilmektedir.

Özellikle 2017 yılının başından itibaren çok büyük başarılara imza atmış, düzenli ve kaliteli birçok blog olduğunu görmekteyiz.  Bu blogları inceleyerek bir blog açmaya karar verdim ve www.mustafatascii.com kişisel bloğunu açtım. Öneri ve görüşlerinizi bloğumun iletişim kısmından iletirseniz memnun olurum.

Özgün Kişisel Yolculuk - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Ongunluk Bereket Coin

Ongunluk Bereket Coin 25 Kasım 2017

Bilim Doğası

Bilim Doğası 19 Ekim 2017

Kaçak Bet Siteleri

Kaçak Bet Siteleri 28 Eylül 2017

 • Güncel forum konuları

 • Mevcut forum yazıları

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Zengin Otobüs İle Para Kazan NASA kendini bileyen bıçak üretti Apple’dan sosyal medyaya özel uygulama Bel ağrısını önlemenin 12 yolu Çilek Workshop: Doğum Günü Konsepti , Temalı Doğum Günü Partileri Ongunluk Bereket Coin

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  OyundanKazan İnternetten Para Kazan - Tüm Hakları Saklıdır