Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Teknem Online V2 AÇILIŞ GÜNÜ 84.000 YATIRIM ALDI !!!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Teknem Online V2 AÇILIŞ GÜNÜ 84.000 YATIRIM ALDI !!!!!
Teknem Online V2 AÇILIŞ GÜNÜ 84.000 YATIRIM ALDI !!!!!

Teknem Online Versiyon 2 İle Piyasada Görülmemiş Bir Rekor Kırdı !!!!

İlk Günden Aldığı Yatırım İle Herkesin Dikkatini Üstüne Toplayan Teknem Online Versiyon 2 Tüm Rakiplerine Göz Dağı Verdi.. Son Zamanlarda Dolandırıcı Haberlerinin Çoğalması ve Sistem Yönetimlerinin Eskisi Kadar Yatırım Alamadıkları Bu Dönemlerde Teknem Online Tam Tamına 84.000 Tl Yatırım Alarak Açılışta En Çok Yatırım Alan Firma Oldular.

Teknem Online V2 İnceleyelim

 

 

Hoş ve Sade Girişi İle Kullanıcılara Kolay Anlaşılır Bir Ara Yüzü Sağlamışlar. Giriş Kısmında, Hakkında ve İletişim Yolları İle Sistem Yönetimlerine Rahatlıkla Ulaşa Biliyorsunuz. Bizim İncelemelerimizde Üyesiz Yönetime Mesaj Atma Kolaylığı Sağlayan Ve Yönetimin Bu Mesajları Hızlı Bir Şekilde Takip Etmelerinde Kolaylık Sağlayan Bir Sistem Kurmaları Herkese Ayrı Bir Kolaylık Sağlamış. .

Kullanıcı Ara Yüzünde Kullanıcı Bilgilendirme Sisteminde Aynı Şekilde Anlaşılırlık Göz Önüne Çıkmakta. Sistemin Diğer Sistemlere Nazaran En Büyük Farkı İse Üyelerin Kendi Posta Kutuları Olması ve Bir Birlerine Mesaj Atma İmkanı Sunmaktadır. Bu Mesaj Atma İşlemleri Rahatsızlık Vermez mi ? Bizce Bazı Kullanıcıların Reklam Peşinde Olmaları İnsanlara Rahatsızlık Verebileceklerini Açıkcası Düşündürmüyorda Değil.

Teknem Online Versiyon 1 ‘e Nazaran Oyun İçerisinde 2 Adet Mini Oyunlarında Eklendiği ve Bu Oyunlar İle Şansınızı Deneyip Kazana Bilirsiniz , Unutmadan Söyleyelim Biz Kaybettik 🙂 . Gel Gelelim Teknem Online Kimlerle Çalışıyor ? Teknem Online Cıtak Bilişimden Nasibini Aldıktan Sonra Wm Yazilim İle Uzun Bir Dönemdir Sistem Yazılımı Adına İş Ortaklığı Yürüttükleri Bazı Noktalarda Ortada . Oyunların Aynı Grafiklerinin Kullanılması ve Biraz Kolaya Kaçmaları Wm Yazilim Gene İş Başında Dedirtiyor. Kullanıcı Ara Yüzündeki Uyarı Mesajlarının Güncellenmesi’de Sistemi Daha Modern Bir Hale Getirmiş Durumda.

Bizim Teknem Online V2 Notumuz 100 Üzerinden 89 . Neden %100 Değil Diyor Gibisiniz , Evet Sebebi İse İlerleyen Dönemlerde Gelecek Yeniliklerin Acık Bir Şekilde Sunulmadığı Yönünde.

Teknem Online V2 AÇILIŞ GÜNÜ 84.000 YATIRIM ALDI !!!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

OĞUZHAN BAŞAR08 Eylül 2017

Teknem online yatırımsız üyeydim fakat üyeliğimi iptal edeceğim sebebi ise yatırımsız üyeye verdikleri cevaplar ve değer.Yatırım yapmayan üyeye verdiği cevaplar hoş olmamakla birlikte profosyenellikten uzak yazışmalar whatshap grubunda mevcuttur.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Ongunluk Bereket Coin

Ongunluk Bereket Coin 25 Kasım 2017

 • Güncel forum konuları

 • Mevcut forum yazıları

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Mikro Kümes Oyunu Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler Altın Yumurtlayan Tavuk Oyunu Çevrimiçi Blog İşletmelerini Başlatma ile Birlikte Oluşan Başlangıç ​​Maliyetleri Apple’dan sosyal medyaya özel uygulama Apple’ı, iCloud ile tehdit eden Türk hacker grubu haklı çıktı!

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  OyundanKazan İnternetten Para Kazan - Tüm Hakları Saklıdır