Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Usta çiftlik ile para kazan

Ana Sayfa » SİZDEN GELENLER » Usta çiftlik ile para kazan
Usta çiftlik ile para kazan

 Merhaba arkadaşlar, internetten para kazandıran oyunlar sektörüne bomba gibi gelen, çok büyük bir proje oyunu olma potansiyeline sahip usta çiftlik oyunu an itibarıyla ( 15.05.2017) yayına girmiştir. Usta çiftlik oyununda internetten para kazanmak için inek alarak ineklerinizin sütlerini günde 1 defa satmak yeterli. Oldukça basit ve eğlenceli bir oyun.

► Usta çiftlik oyununda başlangıçta verilen normal inek ile günde 0.12 TL kazanabiliyoruz. Oyunda para kazanabileceğiniz şimdilik 5 farklı inek türü var. Bunlar; Normal inek, bronz inek, gümüş inek, altın inek, usta inek isimli ineklerdir. Her ineğin günlük kazancı birbirinden farklı. Normal inek günde 0.12 TL kazandırırken, usta inek günde 6 TL kazandırmaktadır.

► Oyunda para kazanmak için yapmanız gereken şey ise, aldığınız ineklerinizin her gün ürettikleri sütleri ahır bölümünden toplayarak, topladığınız sütleri de satmak. İnekler her gün saat 00.00 yani gece 12 de yeni süt üretir. Eğer yeni günde üretilen sütlerinizi ahırdan toplamazsanız ertesi gün iki tane üretilmiş sütünüzolmuyor. Her gün 1 defa girerek ürettiğiniz sütleri 1 dakika içerisinde toplamanız para kazanmanız için yeterli.

► Ayrıca daha fazla para kazanmak isteyenler kasap kurarak günlük 11 TL kazanabilirler.

► Oyunda birbirinden farklı 5 üyelik çeşidi var. Normal üye, Bronz üye, Gümüş üye, Altın üye ve Usta üye. Başlangıçta herkes normal üye olarak başlar. Bu üyelikleri alarak çok daha fazla para kazanma şansınız var.rnUsta çifliğe üye olmak için:

https://www.ustaciftlik.com/?ref=9

Usta çiftlik ile para kazan - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Ongunluk Bereket Coin

Ongunluk Bereket Coin 25 Kasım 2017

Bilim Doğası

Bilim Doğası 19 Ekim 2017

Kaçak Bet Siteleri

Kaçak Bet Siteleri 28 Eylül 2017

 • Güncel forum konuları

 • Mevcut forum yazıları

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  PlayStation oyunseverlere müjdeyi verdi! Me Yazilim Ciftlik Scripti Versiyon 4 Çiftlik Anadolu Oyunu İle Para Kazan Çılgın Ahır İle Para Kazanma Sağlıklı bir hayat için yapılması gerekenler DailyMotion Video’ları ile Para Kazanma

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  OyundanKazan İnternetten Para Kazan - Tüm Hakları Saklıdır