Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Web Siteden Nasıl Aktif Para Kazanılır?

Ana Sayfa » SİZDEN GELENLER » Web Siteden Nasıl Aktif Para Kazanılır?
Web Siteden Nasıl Aktif Para Kazanılır?

Merhabalar web sitesi üzerinden nasıl para kazanılır? Web sitesi üzeriden hangi yollar izlenerek para kazanılır gibi sorulara cevap vereceğim.  Öncelikle web sitesi nasıl açılır onları atlayacağım çünkü onu da bir bloğum da paylaşmıştım.

Buraya tıklayarak o yazımı da okuyabilirsiniz. Neyse biz konumuza dönelim. Açtığınız web sitesi sevdiğiniz, size hitap eden bir alan olması lazım eğer böyle olmazsa ondan hem mutluluk alamazsın hem de para da kazanamazsın. Web sitesi üzerinden para kazanmanın ilk yolu size yönelik konu belirlemeniz lazım. Paylaştığınız yazıları sadece yazmak için değil de sizden hariç diğer insanları bilgilendirecek yazılar yazmanız gerek.

Eğer ki yazıları kopyala yapıştır, küfürlü vb şekilde yazar ve hazırlarsanız açtığınız web sitesinde bir kitle oluşturamazsınız. Yazdığınız içerikler tamamen özgün olması para kazanmanız açısından çok önemli yere sahip hatta olmazsa para kazanmazsınız. Yani örnek verecek olursak para kazanmayı kilit olarak görürsek anahtarının özgün ve orijinal içerikle olacağını bilelim.

İnsanların en sabırsız olduğu şey ise web siteyi açıyor aradan 1 ay geçiyor yazıları yazıyor sabır edemeyip sıkılıyor. Sizi uyarayım web sitesini adam akıllı para kazanmak istiyorsanız; düzgün, orijinal içerikleri günlük olarak siteye yüklemeniz gerek, sitenizin kendine özel sosyal medya hesapları olması gerek. Sosyal medya bir web sitesi için olmazsa olmaz önemli şeylerden birisidir.

Sosyal medya sayesinde yazdığınız yazıların daha fazla kişiye ulaşması demek, daha fazla kişiye ulaşması demek daha fazla para kazanmak diyebiliriz. Günlük içerik girmek; günlük düzeli olarak içerik girmenin sitenin gelişimi için çok büyük öneme sahip olduğunu belirteyim. Bir gün 10 yazı bir gün 5 yazı yazacağınıza her gün düzenli 2-3 tane paylaşsanız daha yararlı olacaktır. Paylaştığınız içeriklerin en çok merak edilen arasında yer alması, hit getiren cinsten olması gelirlerinizi artıracaktır

DEVAMI İÇİN WEBSİTEM: http://teknolize.com

Ekleyen :Oğuzhan ErçelebiTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Web Siteden Nasıl Aktif Para Kazanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Ongunluk Bereket Coin

Ongunluk Bereket Coin 25 Kasım 2017

Bilim Doğası

Bilim Doğası 19 Ekim 2017

Kaçak Bet Siteleri

Kaçak Bet Siteleri 28 Eylül 2017

 • Güncel forum konuları

 • Mevcut forum yazıları

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Paragöz çiftlik İle ParaKazan ParaGozCiftlik Sağlığımız için Faydalı Besinler En güzel Nokia 9 konsepti! WordPress Smtp Sorunu 4NGame Epin Satış Elmas Kazan İle Para Kazan

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  OyundanKazan İnternetten Para Kazan - Tüm Hakları Saklıdır